VR Tüneli Yarış Pro

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 22,99 TL
  • Boyut 139.9 MB
  • Sürüm 3.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici DTA Mobile
Sonsuz yarış deneyimini sanal gerçeklik kavramı içerisinde yaşamak için VR Tüneli Yarış Pro mobil oyununda yer alın.

VR Tüneli Yarış Pro, iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücretli bir şekilde indirerek oynayacağınız sanal gerçeklik üzerine kurulmuş bir oyundur. Son zamanların en çok konuşulan konusu olan sanal gerçeklik konusu değerlendirilerek ortaya başarılı bir oyun olarak çıkan VR Tüneli Yarış Pro mobil oyununda uzay içerisinde bir kara delikten kayarak çıkmaya çalışacaksınız. 

Heyecanlı oynanışı, kaliteli grafiksel desteği ile oyuncuların sıkılmadan vakit geçirecekleri bir oyun olmayı başaran VR Tüneli Yarış Pro mobil oyunu sayesinde akıllı cihazınızı elinizden bırakamayacaksınız. VR uzay aracınıza atlayın, kara deliğin içerisinde hızla ilerleyin. Deliğin çıkışına kadar hızlı adımlar ile ilerleyin. 

Oyunda şaka namına hiç bir şey yoktur. Her an kaza yapabilir, çarpışarak ilerleyebilirsiniz. Aracınızın kontrolünü sağlayın kara delikten kaza yapmadan çıkmayı başarın. Bu tünelden kurtulmak için mide bulantısı çekecektir. Yine de asla yenilmeyeceksin. Her zaman tekrar deneyebilirsiniz. Silahlı kosterinizi kullanırken kaçmaya çalışın.

VR Tüneli Yarış Pro mobil oyununda heyecan verici göreviniz, telefonunuzu eğerek tünel vizyonunda zamanı ve mekanı sallamaktır. Kara delik aklını çarpıttı. Sanal gerçeklik deneyimi, tünel vizyonudur. Yükselticileri toplayarak aracınızın gücünü artırabilirsiniz. 

VR Tüneli Yarış Pro indir