VR Tüneli Yarış Pro

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 14,99 TL
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 3.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici DTA Mobile
VR gerçeklik kavramı üzerine kurulan VR Tüneli Yarış Pro mobil oyununda ücretsiz bir şekilde yarışın.

Sanal gerçeklik kavramı üzerine geliştirilen VR Tüneli Yarış Pro mobil oyununda şimdiye kadarki en heyecan verici VR yarışını deneyimleyeceksiniz. Oyunda yer almak için ücretsiz olarak Android cep telefonunuza indirin. Oyunu indirmesi de oynaması da tamamen ücretlidir. Oyunda tünel görünümlü bir astronom deneyimi yaşayacaksınız. 

Oyun içerisinde RPG özelliklerine de rastlayabilir, hızlı ve aksiyon dolu tünel yarışında gerçek bir yarış içerisinde olduğunuzu düşünün. Bu eşsiz yarış oyunu macerasında kendi başarınızı rakiplerinize gösterin. Bir kara delikte olduğu gibi yoğun bir ortamda sıkışıp kaldığınızda aynı anda ne kadar korkunç ama aynı zamanda heyecan verici olduğunu hayal edin. Sen bir astronomsun ve bunun gereklerini yerine getirecek şekilde hayal edin. 

Uzayın derinliklerinde bir maceranın başrol oyuncusu olmak için VR Tüneli Yarış Pro mobil oyununu tercih edebilirsiniz. Oyunun grafik tasarımları oldukça kaliteli bir şekilde tasarlanmış olup oyuncuları tatmin edecek kıvamdadır. 

Bu VR oyunu hafif dokunuşlar değil sert dokunuşlar ve dikkatli adımlar istiyor. Kazanmak için tünel içerisinde hızla ilerlemelisiniz. Tünelin çıkış noktasının neresi olduğu bilmiyor ve bulmak için hızla ilerliyorsunuz. Bu zaman tünelinden çıkmak için mide bulantısı çekecek. Yine de asla yenilmeyeceksin. Her zaman tekrar deneyebilirsiniz. Kazanmak için tüm dikkatinizi VR Tüneli Yarış Pro mobil oyununa verin. 

VR Tüneli Yarış Pro indir